Budowa sklepów internetowych


Tworzymy sklepy internetowe z wykorzystaniem własnego oprogramowania do zarządzania treścią. Zajmujemy się również projektami opartymi o sprawdzony systemy e-commerce PrestaShop i WooCommerce. Technologię wykonania zawsze dobieramy do realnych potrzeb. Wiemy na co zwrócić uwagę przy jej wyborze i doradzamy Klientowi najbardziej korzystne rozwiązanie. Sprzedawać przez internet można produkty czy usługi o różnej specyfice. Dlatego też w pewnych przypadkach lepszym będzie sklep bazujący na autorskich rozwiązaniach, tworzonych z myślą o konkretnym projekcie. W innych doskonale sprawdzi się sklep zbudowany w oparciu o PrestaShop. Dla małych sklepów o podstawowej funkcjonalności nie można też zapominać o zaletach WooCommerce działającego w ramach popularnego systemu WordPress.

Projektując sklep internetowy przygotowujemy indywidualną szatę graficzną dla całego serwisu. Strona główna, kategorie, strony produktowe, opisowe (regulamin, faq, wysyłka itp.) oraz cały proces zakupowy (koszyk i poszczególne kroki realizacji zamówienia). Co więcej, możemy opracować dowolny system konfiguracji produktu – tak by użytkownik sklepu mógł komfortowo dokonać zakupu a zarządca łatwo obsługiwać zamówienia czy uzupełniać stan magazynowy.

Jaki jest koszt wykonania sklepu internetowego?

Ze względu na bardzo różny stopień funkcjonalności jakim może charakteryzować się sklep internetowy, trudno jest podać wycenę zanim nie pozna się funkcjonalności. Co za tym idzie, jeśli jesteś zainteresowany projektem sklepu i chciałbyś otrzymać wycenę, to zachęcamy do kontaktu. Prześlij wstępną specyfikację a my na jej podstawie przygotujemy dla Ciebie ofertę. Przydatnym może być również link do istniejącego sklepu, który uważasz za wzorcowy. A jeśli nie masz pewności co powinien zawierać Twój sklep, to chętnie się z Tobą spotkamy i porozmawiamy na temat realizacji projektu.