Strona internetowa dla ZBM OSSA

Producenta urządzeń do zakręcania i odkręcania śrub
Informacje o projekcie

  • Strona www
  • Dla urządzeń mobilnych
  • Autorski system CMS
  • Indywidualny projekt graficzny
  • Lokalizacja: Tychy

Strona internetowa zrealizowana dla Zakładu Budowy Maszyn OSSA.  To uznany na rynku producent profesjonalnych urządzeń służących do zakręcania i odkręcania śrub. Oprócz własnych produktów firma oferuje również usługi oraz wynajem sprzętu. Jednak najważniejszym elementem oferty są zakrętarki, klucze hydrauliczne, agregaty oraz pozostałe urządzenia – każde z nich zostało zaprezentowane na oddzielnej podstronie.

Witryna jest wykonana w dwóch wersjach językowych. Do jej obsługi służy wydajny system CMS. Umożliwia on samodzielną edycję dowolnej treści na stronie internetowej w wygodny sposób – nie trzeba żadnej skomplikowanej wiedzy informatycznej by zarządzać swoją stroną.  System jest autorskim rozwiązaniem, dlatego możemy jego funkcjonalność ściśle dostosować do wymagań projektu. Instalowane są w nim tylko niezbędne funkcjonalności. Dzięki temu praca w panelu administracyjnym jest o wiele bardziej komfortowa niż w darmowych systemach CMS. Na stronach produktowych można zamieszczać zdjęcia, video oraz animacje 360 st. W postaci plików pdf dostępne są karty katalogowe oraz dane techniczne produktów.

Zarówno strona jak i panel administracyjny są zrealizowane w technologii responsywnej. Wyglądają bardzo dobrze na dużych monitorach, ekranach laptopowych a także tabletach czy smartfonach.

Chcesz dowiedzieć się więcej jak może wyglądać realizacja strony internetowej w oparciu o autorski system CMS? Zapraszamy do kontaktu.


Wygląd głównej strony ossa.pl