vidikom.com.pl

Responsywna strona internetowa dla firmy Vidikom z Katowic
Informacjeo projekcieTym razem realizacja dotyczyła strony dla firmy Vidikom z Katowic. To funkcjonujący od wielu lat specjaliści w branży audio-video. Dostarczają profesjonalny sprzęt wykorzystywany m.in. do prezentacji treści multimedialnych, ściany wizyjne, produkty interaktywne itp.

Poprzednia strona przestała spełniać oczekiwania ze względu na brak wersji mobilnej co odbierało komfort przeglądania witryny na smartfonach. Przy realizacji bardzo ważnym założeniem było umożliwienie edycji treści strony bez potrzeby zagłębiania się w jej kod HTML. Tak, by oferta umieszczona na łamach serwisu www była zawsze aktualna. Strona miała także umożliwiać szybki i łatwy kontakt z firmą.

Najlepszym rozwiązaniem było wykonanie nowego projektu graficznego oraz wdrożenie systemu do samodzielnego zarządzania treścią (CMS). Oczywiście projekt został wykonany w technologii responsywnej co wyeliminowało niedogodności w korzystaniu ze strony na urządzeniach mobilnych. Po załadowaniu strony na smartfonie do kontaktu z firmą wystarczy jedno dotknięcie numeru telefonu bez potrzeby jego zapamiętywania czy ręcznego przepisywania. Podobnie jest w przypadku wysłania wiadomości e-mail. Proste i efektywne.


vidikom.com.pl na smartfonie

Strona główna vidikom.com.pl