Projekt strony dla firmy z branży ubezpieczeń

Informacjeo projekcie

  • Strona www
  • Dla urządzeń mobilnych
  • System CMS WordPress
  • Lokalizacja: Katowice

Strona internetowa przygotowana dla firmy z Katowic działającej w branży ubezpieczeń. Wykonana została w oparciu o popularny system CMS – WordPress. Dzięki niemu administrator strony w łatwy sposób może wprowadzać samodzielnie zmiany w treści serwisu. Do obsługi systemu nie jest wymagana specjalistyczna wiedza z zakresu tworzenia stron. Dodanie nowej pozycji w menu, zdjęć, kolejnych plików do pobrania czy edycja tekstów jest na tyle prosta, że nie ma potrzeby zlecania tych czynności zewnętrznej firmie. Wszystko można błyskawicznie wykonać we własnym zakresie. A co w razie problemu? Doskonale zdajemy sobie sprawę, że lepiej poświęcić czas na prowadzenie swojego biznesu niż  zużywać go na szukanie rozwiązania. Dlatego też oferujemy bezpłatne wsparcie techniczne przez cały czas użytkowania wykonanych przez nas stron internetowych.

Ale wróćmy do projektu dla BM Faktor – na stronie głównej znajduje się slider z atrakcyjnymi zdjęciami prezentującymi najważniejsze elementy oferty. W przejrzysty sposób przedstawione są atuty firmy oraz jej partnerzy. Dzięki przesłaniu krótkiego formularza można poprosić o bezpośredni kontakt z doradcą ubezpieczeniowym w wybranej sprawie. Na podstronach znajdują się m.in. zestaw przydatnych plików PDF do pobrania oraz informacje o wszystkich typach ubezpieczeń oferowanych przez BM Faktor.

Strona bmfaktor.pl automatycznie dostosowuje się do danej szerokości ekranu na którym jest wyświetlana. Dobrze wygląda na dużych monitorach jak również na smartfonach.


wersja mobilna strony bmfaktor.pl

Strona główna BM Faktor