Sklep internetowy z autorską biżuterią


PRZEJDŹ DO STRONY


Informacjeo projekcie

  • Sklep internetowy
  • Dla urządzeń mobilnych
  • W oparciu o szablon WordPress
  • Lokalizacja: Warszawa

Sklep internetowy z autorską biżuterią. Pomogliśmy w jego realizacji. W sklepie dostępne są głównie miedziane i srebrzone wyroby w postaci wisiorów, naszyjników, kolczyków itp. Wszystkie są wykonywane indywidualnie i niepowtarzalne. Poprzednia wersja sklepu internetowego sprawiała problemy głównie ze względu na projekt, który nie był responsywny. Co za tym idzie obsługa sklepu na urządzeniach mobilnych nie była komfortowa dla użytkowników. Przy coraz większej ilości użytkowników urządzeń mobilnych z pewnością miało to wpływ na wielkość sprzedaży.

Do stworzenia nowego sklepu internetowego postanowiliśmy wykorzystać możliwości jakie daje WooCommerce – rozszerzenie systemu WordPress o funkcje związane z procesem zakupowym. Wybraliśmy takie rozwiązanie ponieważ spełniało ono wszystkie założenia właścicielki sklepu. Przy czym pozwoliło na bardzo szybką realizację z zachowaniem niskich kosztów. Otrzymując materiały w postaci zdjęć i opisów produktów możemy tego typu sklep w podstawowej funkcjonalności przygotować w ciągu kilku dni. „Dopięty na ostatni guzik”, gotowy do sprzedaży. Z pewnością na decyzję wpływ miała także elastyczność i łatwość w zarządzaniu sklepem (obsługa zamówień, dodawanie i edycja produktów, ustawienie wysyłki i płatności).

Jeśli jesteś twórcą i chcesz sprzedawać efekty swojej pracy przy pomocy internetu, to warto rozważyć do tego celu sklep internetowy w oparciu o system WordPress i wtyczkę WooCommerce. To świetna metoda na prowadzenie sprzedaży nieskomplikowanych produktów na niedużą skalę.


Sklep internetowy na smartfonie


Widok z przykładowym produktem