Strona internetowa genumed.pl

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska dr n. med. Jerzy Cholewiński


PRZEJDŹ DO STRONY


Informacjeo projekcie

  • Strona www
  • Dla urządzeń mobilnych
  • System CMS WordPress
  • Lokalizacja: Jaworzno

Wykonaliśmy stronę internetową dla Ośrodka Medycznego GenuMed. To miejsce w którym oferowane są nowoczesne i bezpieczne metody leczenia m.in. w zakresie artroskopii, endoprotezoplastyki oraz w innych obszarach ortopedycznych. Na artroskopii się nie znamy ale za to wiemy jak stworzyć atrakcyjnie wyglądającą witrynę internetową. Niniejsza strona posiada panel administracyjny, który umożliwia m.in.: edycję istniejącej treści, dodawanie nowych podstron, pozycji w menu, grafik, plików i wiele więcej. W łatwy i szybki sposób pozwala na rozwijanie własnej strony internetowej – przy czym nie ma potrzeby znajomości kodu HTML. W razie problemów zawsze chętnie służymy pomocą w obsłudze witryny. Nie tylko krótko po jej wykonaniu ale przez cały okres użytkowania strony.

Zgodnie z aktualnymi standardami strona genumed.pl jest responsywna. Oznacza to, że struktura oraz treść strony automatycznie dostosowuje się do rozdzielczości ekranu na którym jest wyświetlana. Użytkownicy bez względu na urządzenie z którego korzystają (np. smartfon, tablet, laptop) mogą w komfortowy sposób przeglądać stronę internetową.

Do wykonania strony otrzymaliśmy logo firmy oraz materiały zdjęciowe. W tym przypadku skorzystaliśmy z szablonu działającego w oparciu o system WordPress. Oczywiście na życzenie zleceniodawcy zawsze możemy wykonać indywidualną szatę graficzną dla całego serwisu. Możemy także wykonać sesję zdjęciową lub logo na potrzeby strony internetowej.


Wersja mobilna strony www

Wygląd strony głównej genumed.pl

Podstrona z cennikiem usług