Strona dla Kancelarii Notarialnej

Informacjeo projekcieStrona internetowa wykonana dla Kancelarii Notarialnej w Katowicach. Celem było zaprezentowanie w  przejrzysty sposób informacje o dokumentach, które wymagane są do przeprowadzenia wybranych czynności notarialnych np. sprzedaż lub darowizna lokalu, testament, oświadczenie o przyjęciu/odrzuceniu spadku itp. Na stronie znajduje się również zestaw linków prowadzących do witryn różnych katowickich urzędów i instytucji, które mogą być przydatne dla osób korzystających z czynności notarialnych.

Z uwagi na powszechność urządzeń mobilnych na których przeglądane są strony internetowe przygotowaliśmy witrynę, która nie sprawia żadnych problemów użytkownikom smartfonów itp. Strona dostosowana jest do wyświetlania na ekranach o różnych proporcjach i rozdzielczościach. W naszej branży taka strona jest nazywana „responsywną” lub wykonaną w technologii RWD (Responsive Web Design). Dzięki temu dostęp do wszystkich informacji na stronie internetowej jest bardzo wygodny.

Technologie responsywne istnieją na rynku już od paru dobrych lat. Jeśli masz stronę internetową, która powstała wcześniej i zastanawiasz się nad jej modyfikacją, to skontaktuj się z nami. Możemy pomóc w przygotowaniu nowoczesnego projektu.


Strona notariuszkatowice.eu na telefonie

Kancelaria Notarialna w Katowicach