Strona dla firmy floart

Informacjeo projekcie

  • Statyczna strona www
  • Dla urządzeń mobilnych
  • Indywidualny projekt graficzny
  • Galeria z realizacjami
  • Lokalizacja: Katowice

Strona www zaprojektowana dla katowickiej firmy z branży ogrodnictwa i architektury krajobrazu. W jej skład wchodzą oprócz strony głównej 3 podstrony (oferta, galeria, kontakt) – wystarczająco do zaprezentowania informacji o profilu działalności firmy. Na stronie znajduje się wygodna w przeglądaniu galeria zdjęć podzielona na tematyczne kategorie. Dzięki niej można sprawdzić niektóre z realizacji firmy floart. Naprawdę można z nią zaprojektować pięknie wyglądający ogród w Katowicach i nie tylko.

Do wykonania serwisu użyty został głównie HTML i JavaScript zastosowany do delikatnych animacji przy ładowaniu i przewijaniu strony. Ze względu na brak systemu do zarządzania treścią tego typu projekt jest idealny dla witryn, które nie wymagają częstych aktualizacji.

Zgodnie z aktualnymi standardami witryna floart-bujakowski.pl jest wykonana w technologii responsywnej – oznacza to, że można ją komfortowo przeglądać bez względu na rozmiar ekranu na którym jest wyświetlana.

Prowadzisz działalność gospodarczą? Chcesz pokazać w internecie czym się zajmujesz? Skontaktuj się z nami – możemy pomóc ci w realizacji atrakcyjnej strony internetowej.


strona floart na smartfonie

Główna strona floart