Opieka nad stronami internetowymi


Posiadanie własnej witryny www wymaga pewnego zaangażowania od strony jej właściciela. W zależności od charakteru strony to zaangażowanie może być mniejsze lub większe. Aktualizacja treści, dbanie o bezpieczeństwo, nadążanie za zmianami środowiska w jakim działa strona www to niektóre z dobrze znanych właścicielom stron czynności. Zdjemy sobie sprawę z tego, że prowadząc własną firmę należy przede wszystkim skupić się na biznesie, nie tracąc czasu na inne zadania. Nie każda firma jest w stanie zatrudnić osobę oddelegowaną do opiekowania się stroną internetową. Dlatego też oferujemy nasze wsparcie. Nie jesteś zadowolony z efektów posiadania strony www? Chciałbyś ją zmodyfikować ale nie wiesz jak? A może doświadczasz problemów związanych z zainfekowaniem strony i potrzebujesz pomocy?

Aktualizując strony www nie tylko wstawiamy treści w oparciu o otrzymane materiały. Możemy również zapewnić obróbkę graficzną zdjęć (np. retusze, poprawa jakości, optymalizacja, dostosowanie rozmiaru i wszelkie inne) oraz rozbudowę serwisu o nowe funkcjonalności. W przypadku stron z systemami CMS modyfikujemy treści, których nie można zmienić z poziomu panelu administracyjnego.

Zapewniamy ciągłość i poprawność działania stron www. Usuwamy awarie a także efekty działania złośliwego oprogramowania infekującego strony.