Tworzenie sklepów internetowych Katowice


Tworzymy sklepy internetowe z wykorzystaniem własnego oprogramowania do zarządzania treścią. Zajmujemy się również projektami opartymi o sprawdzony systemy e-commerce PrestaShop i WooCommerce. Technologię wykonania zawsze dobieramy do realnych potrzeb. Wiemy na co zwrócić uwagę przy jej wyborze i doradzamy Klientowi najbardziej korzystne rozwiązanie. Sprzedawać przez internet można produkty czy usługi o różnej specyfice. Dlatego też w pewnych przypadkach lepszym będzie sklep bazujący na autorskich rozwiązaniach, tworzonych z myślą o konkretnym projekcie. W innych doskonale sprawdzi się sklep zbudowany w oparciu o PrestaShop. Dla małych sklepów o podstawowej funkcjonalności nie można też zapominać o zaletach WooCommerce działającego w ramach popularnego systemu WordPress.

Projektując sklep internetowy przygotowujemy indywidualną szatę graficzną dla całego serwisu. Strona główna, kategorie, strony produktowe, opisowe (regulamin, faq, wysyłka itp.) oraz cały proces zakupowy (koszyk i poszczególne kroki realizacji zamówienia). Co więcej, możemy opracować dowolny system konfiguracji produktu – tak by użytkownik sklepu mógł komfortowo dokonać zakupu a zarządca łatwo obsługiwać zamówienia czy uzupełniać stan magazynowy.

Jaki jest koszt stworzenia sklepu internetowego? Tworzenie sklepów internetowych Katowice

Ze względu na bardzo różny stopień funkcjonalności jakim może charakteryzować się sklep internetowy, trudno jest podać wycenę zanim nie pozna się funkcjonalności. Co za tym idzie, jeśli jesteś zainteresowany projektem sklepu i chciałbyś otrzymać wycenę, to zachęcamy do kontaktu. Prześlij wstępną specyfikację a my na jej podstawie przygotujemy dla Ciebie ofertę stworzenia sklepu internetowego. Przydatnym może być również link do istniejącego sklepu, który uważasz za wzorcowy. A jeśli nie masz pewności co powinien zawierać Twój sklep, to chętnie się z Tobą spotkamy i porozmawiamy na temat realizacji projektu, jakim jest tworzenie sklepu internetowego.

Tworzenie sklepów internetowych – Katowice

Konsumentów interesuje oczywiście asortyment danego sklepu internetowego, jednak w wielu przypadkach funkcjonalność strony oraz jej estetyczny wygląd tym bardziej zachęcają do skorzystania z oferty, a także znacznie ułatwiają wyszukanie konkretnych produktów. Z tego powodu zaczynając sprzedaż w internecie, warto zadbać o profesjonalizm i stworzyć dobrze skonstruowany, nieszablonowy sklep e-commerce.

Oferujemy tworzenie sklepów internetowych w Katowicach, jednak ze względu na specyfikę tego rodzaju zleceń możemy wykonać taką usługę dla Klientów znajdujących się w dowolnej lokalizacji. Cenimy sobie przejrzystość współpracy, dlatego będziemy Cię informować o różnych postępach na każdym etapie realizacji zamówienia.

Tworzenie sklepów internetowych w Katowicach jest usługą, za której realizacją stoi zespół specjalistów, którzy doskonale znają się na programowaniu, a także analizie wykonywanej witryny pod względem UX (User Experience – wrażeń i wygody użytkowania strony). Wyróżnia nas wieloletnie doświadczenie w tworzeniu sklepów internetowych, a także profesjonalizm, dlatego na pewno nasza współpraca będzie owocna.

Oferowane tworzenie sklepów internetowych (Katowice) może dotyczyć zarówno małych firm, jak i dużych przedsięwzięć wymagających wykonania wyjątkowo skomplikowanej strony. W każdym przypadku dbamy o spełnienie oczekiwań Klientów. Możemy też pomóc w przypadku wyboru hostingu i nie tylko. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, to zadzwoń lub napisz do nas.