Strony internetowe Sosnowiec - Projektowanie stron internetowych


Projektujemy strony internetowe (Sosnowiec) w oparciu o własne oprogramowanie. Wykorzystujemy też do ich budowy system do zarządzania treścią (CMS) WordPress. To jednak nie jest najważniejsze ponieważ nasze rozwiązania zawsze staramy się dobrać do Twoich potrzeb. Co to oznacza? Jeśli cenisz niepowtarzalność lub specyfika działalności wymaga indywidualnego podejścia, to opracujemy funkcjonalny system dokładnie taki jak potrzebujesz. Na każdym etapie – od projektu graficznego do kodowania strony internetowej mamy pełną kontrolę nad wszystkimi elementami. Jednak nie w każdym przypadku do wykonania serwisu internetowego należy angażować duże środki. Czasem treść jaką chcesz zaprezentować na stronie internetowej będzie stała lub zmieniała się w niewielkim stopniu, prawda? A gdy przede wszystkim zależy Ci najbardziej na szybkim czasie realizacji? Tydzień? To sporo czasu – a może masz tylko dwa dni? Podejmujemy się również takich wyzwań jednak są to przypadki, kiedy trudno myśleć o stworzeniu indywidualnego projektu graficznego czy opracowania specyficznego procesu zakupowego w sklepie. Ale nie przekreśla to faktu, że nawet wtedy może powstać świetnie wyglądająca strona. Każdy może mieć inne oczekiwania oraz potrzeby, to oczywiste. Naszym celem jest ich rozpoznanie. Następnie dobranie możliwie najlepszej metody realizacji projektu aż do publikacji strony w internecie. Należy też podkreślić, że zakończenie procesu tworzenia serwisu www to jednocześnie początek dalszej współpracy. Zawsze zapewniamy wsparcie techniczne przez cały okres użytkowania aplikacji i stron internetowych w Sosnowcu.

Projektowanie stron internetowych Sosnowiec

Mamy prawie dwudziestoletnie doświadczenie w tworzeniu i projektowaniu stron internetowych w Sosnowcu i okolicach. A co ważniejsze lubimy to robić. Wiemy, że prowadząc biznes w innej branży niż nasza wcale nie trzeba dysponować wiedzą w zakresie stron www, serwerów, SEO czy innych obco brzmiących nazw. Dlatego chętnie podzielimy się naszym doświadczeniem. Doradzimy najlepsze rozwiązanie, które pozwoli Tobie lub Twojej firmie efektywnie zaistnieć w sieci internetowej.

Internet w stosunkowo krótkim czasie stał się powszechny. Niemal każdy ma dostęp do sieci w której  wygodnie może wyszukiwać różnego rodzaju usługi, produkty i wiele, wiele więcej. O korzyściach jakie można osiągać dzięki internetowi chyba nie trzeba już nikogo przekonywać, kto prowadzi działalność gospodarczą lub chce po prostu zostać zauważony. Jak najlepiej wykorzystać możliwości jakie niesie ze sobą internet? Spotkajmy się i opowiedz nam o swojej działalności, firmie czy tym co chciałbyś osiągnąć w sieci www. Postaramy się doradzić Ci najlepszy sposób w jaki osiągniesz zakładany cel.


Projektujemy strony internetowe (Sosnowiec)

które dostosowują się do wszystkich ekranów. Duże monitory, laptopy, urządzenia mobilne ustawione w orientacji pionowej czy poziomej.
Strona za każdym razem będzie wyglądać bardzo dobrze.


Jak w praktyce przebiega projektowanie stron?

Start

Poznajemy Twoją branżę i specyfikę działania firmy. Identyfikujemy jej potrzeby.

Projekt

Pracujemy nad wyglądem strony. W efekcie przedstawiamy wstępny projekt w postaci plików graficznych (jpg).

Realizacja

Tworzymy kod strony oraz uzupełniamy jej treść. Umożliwiamy podgląd pod testowym adresem.

Meta

Kompletną stronę www umieszczamy na wskazanym serwerze i publikujemy pod docelowym adresem.

W procesie projektowania strony internetowej  pierwszej kolejności ustalamy cel jaki ma spełniać strona www. Wspólnie z Tobą określimy to co chcesz osiągnąć w tym zakresie. Następnie wybierzemy odpowiednią strategię działania dostosowaną do Twoich potrzeb i możliwości. Nie masz czasu na przygotowanie tekstów czy innych materiałów na swoją stronę internetową w Sosnowcu? Żaden problem – możemy to zrobić za Ciebie. Wypełnimy stronę unikalnymi treściami przygotowanymi przez nas. Jednak dobrym pomysłem jest spotkanie. Wspólne omówienie szczegółów realizacji umożliwi nam wybór rozwiązania najbardziej korzystnego dla Ciebie. Zawsze staramy się je dobrać do realnych potrzeb bez proponowania rzeczy, które będą zbędne. I bardzo dobrze. Też nie lubimy płacić za coś czego w żaden sposób nie wykorzystamy.

Po zebraniu odpowiednich informacji możemy przystąpić do ustaleń ogólnego wyglądu strony internetowej – jaki ma być jej układ, struktura, kolorystyka, jaka ma być technika wykonania itp. Oprócz samej strony internetowej możemy także zaprojektować logo lub wykonać zdjęcia, które zostaną wykorzystane na stronie www. Zapewnimy tłumaczenia tekstów na inne języki.

Co robimy dalej? Załóżmy, że wykonujemy serwis www z indywidualnie zaprojektowaną szatą graficzną (zależnie od wyboru metody realizacji projektu dalsze kroki mogą się w niewielkim stopniu różnić)

Przygotowujemy kosztorys całego zlecenia, jakim jest projektowanie strony internetowej w Sosnowcu. Następnie wykonujemy wstępny projekt graficzny strony głównej. Pokażemy Ci jak może wyglądać Twoja przyszła strona na dużym ekranie oraz na małym smartfonie (wersja mobilna). Przekazując projekt do wglądu jednocześnie dajemy Ci możliwość zgłaszania modyfikacji i poprawek (kolory, układ, typografia, zdjęcia itp.) bez ich limitowania. Projektujemy strony internetowe (Sosnowiec) do momentu Twojej akceptacji. Idźmy dalej.

Po otrzymaniu akceptacji tworzymy kolejne szablony graficzne podstron. Kolejny etap to prace programistyczne, które są związane m.in. z przetworzeniem grafiki do postaci HTML, ostylowaniem poszczególnych elementów serwisu (w uproszczeniu: nadaniu zakładanego wyglądu, zrozumiałego dla przeglądarki internetowej) itp. Ostatnim etapem jest uzupełnienie treści strony przez panel administracyjny. Pierwszą wersję strony umieszczamy na testowym serwerze pod tymczasowym adresem. Jeżeli uznajesz, że strona wygląda dokładnie tak jak oczekiwałeś  publikujemy serwis w Internecie. Tym samym budowa serwisu dobiega końca.

Projektowanie stron internetowych Sosnowiec

 

Nasza firma oferuje projektowanie stron internetowych w Sosnowcu. Lubimy się spotykać z Klientami, by dokładnie poznać ich potrzeby, jednak z uwagi na charakter naszej pracy, możemy wykonać witrynę internetową zdalnie. Wystarczy nam kontakt telefoniczny i mailowy.

Dlaczego warto wybrać nasze strony internetowe (Sosnowiec)? Przede wszystkim wyróżnia nas bogate doświadczenie. Działalność rozpoczęliśmy w 2001 roku i cały czas się rozwijamy oraz aktualizujemy rozwiązania technologiczne, aby wykonywane serwisy www były zawsze odpowiednie względem współczesnych rozwiązań oraz trendów. Na przestrzeni lat tworzyliśmy strony internetowe (Sosnowiec) dla Klientów działających w różnych branżach, dzięki czemu poznaliśmy ich specyfikę i w wielu przypadkach wiemy, czego możesz oczekiwać (lub użytkownicy Twojej przyszłej strony).

Proste i skomplikowane strony internetowe – Sosnowiec

Zajmujemy się projektowaniem i tworzeniem różnego rodzaju stron internetowych. Dlatego możesz nam zaufać zarówno w przypadku potrzeby wykonania prostej witryny z informacjami o Twojej firmie, jak i strony www, która musi być wyposażona w liczne usprawnienia i dodatki, formularze i nie tylko.

Jeżeli natomiast nie wiesz, jakiej strony internetowej potrzebujesz, to chętnie Ci w tym doradzimy i postaramy się znaleźć najlepsze rozwiązanie. Możemy też pomóc w wyborze serwera lub hostingu, żeby serwis www zawsze działał stabilnie. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług projektowania stron internetowych w Sosnowcu!


Inne realizacje

Sprawdź co już zrobiliśmy

Pomożemy Ci wykorzystać w swoim biznesie nieograniczone możliwości internetu.
Efektywnie.

PRZEJDŹ DO REALIZACJITo jak? Zaczynamy
Twój projekt?


Odkryj najkorzystniejsze rozwiązanie dla swojego projektu. Nie musisz znać aktualnych trendów oraz technologii. Wybierzemy z nich to co najlepiej spełni jego potrzeby.  Możemy zrealizować każdy rodzaj strony internetowej – od statycznej wizytówki www do projektów o złożonej funkcjonalności.


SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI