Nagłówek logowanie Tekst

Hasło:

Konfiguracja poczty Nagłówek Szczegóły
Pieniądze Wycena strony Szczegóły
Baner firmy Rawa Hosting

Informacje o firmie RawaNet S.A.

RawaNet S.A. to specjalistyczna firma zajmująca się od 2001 roku dostarczaniem kompleksowych rozwiązań internetowych, kreujących internetowy wizerunek firmy oraz pozwalających na efektywne wykorzystanie w biznesie nieograniczonych możliwości Internetu.

Do stycznia 2012 roku firma działała pod nazwą Rawa Hosting Sp. z o.o. - w tym czasie nastąpiło połączenie z RawaNet S.A. i od tego czasu jest to nowa nazwa firmy. Celem połączenia obu spółek była koncentracja ich majątku, zarządzanie w jednym podmiocie prawnym, efektywne wykorzystanie posiadanych przez spółki zasobów a także możliwość oferowania Klientom kompleksowych usług w ramach jednego podmiotu.

W zależności od potrzeb i wymagań Klienta realizujemy projekty stron internetowych, jak również systemy CMS umożliwiające sprawne zarządzanie ich treścią oraz inne aplikacje ułatwiające prezentacje danych w Internecie. RawaNet S.A. jest w stanie zaoferować swym Klientom kompletną usługę polegającą na:

- wykonaniu indywidualnego projektu strony internetowej,
- wdrożeniu oprogramowania do zarządzania stroną www,
- jej utrzymaniu na serwerze,
- posprzedażowej opiece technicznej,
- pozycjonowaniu w wyszukiwarkach internetowych,
- pomocy w rejestracji domeny.

Takie rozwiązanie pozwala Klientowi na wykorzystanie najnowocześniejszych technologii po umiarkowanych cenach.

Poprzez stosowanie nowoczesnych technologii, rzetelności i solidności w podejściu do Klienta nasza firma jest w stanie z powodzeniem obsłużyć duże spółki, jak również niewielkie firmy.
Zapraszamy do współpracy.

Tweetnij